Ubytování v Jarovce

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Jarovce. Najděte si jeden z penzion přímo ve městě, nebo i v okolí Jarovce, kde najdeme města Kittsee, Čunovo, Bratislava, Wolfsthal a Šamorín.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

1. Penzion Mala StarStarStar

Foto: Penzion Mala
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
87 %

Penzion Mala se nachází na klidném místě v Jarovcích, 5 km od Bratislavy. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. V restauraci s letní terasou se podává pizza a evropská kuchyně.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi
osoby33 - 41 EUR za noc

Hotely v okolí Jarovce

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Jarovce jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Jarovce. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Jarovce.


2. Pension Hauswirth StarStarStar

Foto: Pension Hauswirth
Lokalita: Kittsee, Rakousko
Vzdálenost: 4.6 km
Pokojů: 10
Hodnocení hostů
81 %

Set in a historic building from the 17th century, Pension Hauswirth is located in the centre of old town Kittsee. The baroque palace Kittsee is only a few steps away. All rooms have a private bathroom and cable TV.

Pokoje

Luxusní dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby44 - 68 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby0 - 0 EUR za noc

2 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 2 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: